Kelso

Kelso má 24 rokov a pochádza zo Zvolena. K rapu sa dostal ako 12 ročný chlapec a odvtedy sa mu aktívne venuje. V roku 2011 a 2015 vyhral celoslovenský freestyle batlle. Čoskoro vyjde nová  skladba "prachy keš" na Gitano records.

BLGospel

BL-GOSPEL je vokálno-inštrumentálne hudobné teleso, ktoré bolo založené v Septembri 2014. Myšlienka, respektíve vízia tohto Gospelu je spojiť mladých, talentovaných hudobníkov a spevákov z pohraničnej oblasti Rakúska a Slovenska (presnejšie regiónu Bratislava a Bruck an der Leitha, z čoho aj vznikol názov "BL-Gospel).

Kmeťoband

V roku 2000 Igor Kmeťo ml. a jeho otec Igor Kmeťo založili skupinu KMEŤOBAND.

V roku 2002 vydali prvý album s názvom BUBAMARA. V priebehu jedného roka získala BUBAMARA platinovú cenu. V roku 2004 vydali 2 albumy. Prvý s názvom VAGABUND na ktorom sú známe hity ako napríklad Amen Savore a Vagabund. Album VAGABUND získal taktiež platinovú cenu do jedného roka. V roku 2006 vydal Kmeťoband tretí platinový album s názvom  HOJ AMORE.  O 3 roky (2009) vydali štvrtí album Somnakaj Bašável.

Igor Kmeťo

Igor Kmeťo sa narodil 8.3. 1979 v Bratislave. Jeho hudobný talent sa prejavil už v detstve, keď ako šesť ročný začal hrať na bicie nástroje. Svoj talent rozvíjal na štátnom konzervatóriu v Bratislave, kde sa venoval hudobnému nástroju – saxofónu a klavíru. Ako 16-ročnému mu otec splnil sen a umožnil mu cestu do USA, kde sa venoval modernej hudbe. V roku 2015 Igor Kmeťo vydal sólový album JA SOM FUNKY z ktorého sa predalo viac ako 12 000 CD.

Gipsy čáve

Gipsy čáve sú hudobná skupina z Topolčian pozostávajúca z troch členov : Adrián Kotlár (spev), Róbert Rác (spev) a Jozef Kolár (klávesy). Na hudobnej scéne sú od roku 2010. Preslávili sa najmä kvôli cover skladbám, ktoré prerobili do rómskeho štýlu. V súčasnosti patria pod hudobné vydavatelstvo Gitano records cez ktoré vydali hity ako "Túlam sa" a "S hudbou". Veľkou novinkou tohto leta bola spolupráca Gipsy čáve a Elpeho v skladbe "Krásne žiť"


.